Organize Sanayi Bölgesi
3.Kısım 24. Yol No:19 ELAZIĞ/TÜRKİYE
Hafta İçi - Saat 8.00 - 17.00
C.tesi - 08:00 - 12:00

ENE-KAR

İnşaat dekorasyon sektöründe 2007 yılında faaliyet göstermeye başlayan firmamız her zaman kalite ve güveni ile müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir. Bugün “İKS Markası” ile satışa sunduğumuz hazır kartonpiyer ve dış cephe elemanları, uygulama kolaylığı uzun ömür ve fiyat avantajı ile vazgeçilmez bir ürün olmuştur.Bölgenin gereksinimi olan ısı yalıtım sistemlerindeki talebi gören firmamız üretim gamını genişleterek bölgede kazandığı haklı itibarın onurunu yaşamaktadır. Firmamız; Yapı Kimyasalları ve XPS üretimi ile de müşterilerine eksiksiz hizmet sunup yüksek müşteri memnuniyetini görev edinmiştir. Üretmiş olduğumuz ürünlerimiz (EPS ve XPS) bilgisayar kontrollü CNC makinelerde söve, kartonpiyer olarak işlemekteyiz. Ayrıca standart ürünlerin haricinde kişisel isteklere göre özel üretimlerle de müşterilerimizin hayallerini paylaşarak müşteri memnuniyetini ön plana çıkartmaktayız.

Hızla büyüyen ve kurumsallaşan firmamız yaşamın değerini bilerek dünyaya değer katar vizyonuyla ülkesine ve halkına hizmet üretmeyi amaç edinmiştir.Firmamızın üretmiş olduğu ürünlerin üretimi ve satışı ile ilgili olarak ISO 9001: 2008 Kalite yönetim Sistemi Sertifikası, ISO 14001: 2004 Çevre Yönetim Sistemi Sertifikası ve OHSAS 18001: 2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikalarına sahiptir.

İKS çevreye ve enerji tasarrufuna önem verenler için üretilmiştir.

MİSYONUMUZ

Her müşteri özeldir ve müşteri memnuniyeti her şeyden önceliklidir.

Müşterilerimizin çözüm ortağı ve doğal danışmanı olarak, onları en yüksek düzeyde memnun etmek için, beklentilerini en ekonomik ve hızlı biçimde karşılayarak, mükemmel ürün ve hizmetler sunmak birincil görevimizdir.

Kalite, kişisel ve kurumsal gelişimimiz için yaşamımızm vazgeçilmez bir unsuru ve şirket kültürümüzün en önemli değeridir.

Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili müşteri gorüş ve önerileri bağlayıcıdır.

firma

VİZYONUMUZ

Hizmet ve ürün kalitesiyle tüketicinin birinci tercihi olarak sürekliliği sağlamak. Ülkemizde; eğitime, sağlığa, çevreye ve tarihi değerlerimize sahip çıkarak daha bilinçli bir toplum oluşmasına katkıda bulunmak ve Dünya çapında marka olmaktır.

TANITIM FİLMİMİZ